Aranacak Kelime :  
Süpermarket Saatler Kozmetik Kişisel Bakım Elektronik Oyuncak Kitap, Dergi
  Tüm Reyonlar

  Haber Grubu
Haber grubumuza katılın, tüm yeniliklerimizden ilk siz haberdar olun !

  Popüler Ürünler
Barbie Öğretmen Barbie
Fiyatı : 59,89 TL +KDV
İndirimli : 63,60 TL KDV Dahil
Barbie Öğretmen Barbie
Barbie Moda İkonu Barbie
Fiyatı : 49,89 TL +KDV
İndirimli : 52,98 TL KDV Dahil
Barbie Moda İkonu Barbie
Barbie ve Köpeği Tuvalet Eğitimi
Fiyatı : 59,89 TL +KDV
İndirimli : 63,60 TL KDV Dahil
Barbie ve Köpeği Tuvalet Eğitimi
INTEX AYICIK ŞİŞME ÇOCUK KOLTUĞU IKK68556
Fiyatı : 24,89 TL +KDV
İndirimli : 26,43 TL KDV Dahil
INTEX AYICIK ŞİŞME ÇOCUK KOLTUĞU IKK68556
Virtually Invisible ® 791 speakers
Fiyatı : 2.190,00 TL +KDV
İndirimli : 2.454,99 TL KDV Dahil
Virtually Invisible ® 791 speakers
INTEX KÖPEK ŞİŞME ÇOCUK KOLTUĞU IKK68556
Fiyatı : 24,89 TL +KDV
İndirimli : 26,43 TL KDV Dahil
INTEX KÖPEK ŞİŞME ÇOCUK KOLTUĞU IKK68556
Shopkins Cicibiciler Moda Oyun Seti Makyaj Masası
Fiyatı : 79,89 TL +KDV
İndirimli : 84,84 TL KDV Dahil
Shopkins Cicibiciler Moda Oyun Seti Makyaj Masası
Barbie Büyüleyici Gar ve Kıyafetler
Fiyatı : 79,89 TL +KDV
İndirimli : 84,84 TL KDV Dahil
Barbie Büyüleyici Gar ve Kıyafetler
Barbie ve Renk Değiştiren Köpekçik
Fiyatı : 54,89 TL +KDV
İndirimli : 58,29 TL KDV Dahil
Barbie ve Renk Değiştiren Köpekçik
Barbie Sihirli Dönüşen Prenses
Fiyatı : 29,89 TL +KDV
İndirimli : 31,74 TL KDV Dahil
Barbie Sihirli Dönüşen Prenses

 
  Satış Sözleşmesi

Bu üye Sözlesmesi; www.carsipazarvakti.com sitesi üzerinden yapilacak alisverislere yönelik hazirlanmistir. www.carsipazarvakti.com üzerinden alisveris yapan tüketiciler, bu sözlesme maddelerini kabul etmis sayilir.

www.carsipazarvakti.com dan kredi kartı (Visa, Mastercard) banka havalesi ile alisveris yapilabilir.

Kredi kartından ödeme yapıldığı an veya banka havalesi www.carsipazarvakti.com hesabına ulastığı an sipariş geçerli sayılır. Kredi kartı veya banka havalesi bilgilerinin onayı alındıktan sonra, sipariş kargo firmasına teslim edilir. Sipariş kargoya verildigi zaman, www.carsipazarvakti.coma e-posta göndererek tüketiciyi haberdar eder. Stokta bulunmayan ürünler bu e-postada belirtilir. www.carsipazarvakti.com kredi kartınızdan çekilen tutarı kendi hesabına siparişler kargoya verilmeden aktarmaz, sadece sistem gereği verdiğiniz sipariş tutarı kadar miktar kredi kartınızda bloke olur. Siparişiniz kargoya verilmeden, istediginiz bir anda siparişinizi iptal edebilir ve kredi kartına konan blokeyi kaldırabilirsiniz.

Kredi kartı ile sipariş verildiğinde; kartın bağlı olduğu banka ile www.carsipazarvakti.com sistemi otomatik olarak baglantı kurar. Kredi kart bilgileri www.carsipazarvakti.com sitesinde kayıtlı tutulmamaktadir. Bilgiler 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) şifreleme ile onaylanmak üzere bankaya ulaşır. Kredi kart bilgileri www.carsipazarvakti.com web sitesinde kayıtli tutulmadığından, bilgilerin üçüncü şahıslar tarafından görülmesi ve ele geçirilmesi mümkün değildir.

Bununla birlikte www.carsipazarvakti.com hiç bir şekilde kredi kartınıza ait bilgileri görmemektedir ve istese bile hiç bir şekilde kredi kartı bilgilerinizi kayıt edememektedir.

500 TL ve üstü siparislerinizde kargo bedeli tamamen bize aittir. 500 TL altı siparişlerinizde kargo masrafı ödeme ekranında görülecektir.

2 iş günü içinde hesaba yansımayan banka havalesi ile yapılan siparişleri geçersiz sayılmadan önce sizlerle iletişime geçilir ve sizin görüşlerinizden sonra siparişiniz iptal edilir.

www.carsipazarvakti.com da satışa sunulan tüm ürünlerin fiyatlarına, o ürün için geçerli olan resmi oranda KDV dahildir. Alışveriş esnasında ürünlerin KDV siz fiyatlarını da görebilirsiniz.

Teslimat, tüketicinin adresinde tüketiciye, siparişte belirtilen kişiye ya da kimlik bilgisi kontrolü ile tüketicinin birinci dereceden yakınına yapılır.

Paket teslim alınırken kontrol edildiğinde, hasar oldugu görülürse, paket kabul edilmeyip kargo görevlisine mutlaka tutanak tutturulur. Tutanak (532) 2445356 numarası ile irtibata geçilerek www.carsipazarvakti.com a ulaştırılır. www.carsipazarvakti.com kargo firması ile görüşerek, paketin hasarsız olarak tüketiciye tekrar gönderilmesini sağlar.

Bu prosedüre uydugunuz taktirde kargo firması tarafından oluşacak hasarlarda sizin hiç bir zararınız söz konusu olmayacaktır.

Hatalı veya eksik teslimat durumunda (532) 2445356 numaralı telefondan veya iletişim linki aracılığıyla www.carsipazarvakti.com a bilgi verilir. Hatalı veya eksik gönderilen ürün tüketici adresine teslim edilir. Teslimat tarihinden itibaren 7 gün içerisinde geri gönderilen ürünlerin kargo bedeli www.carsipazarvakti.com tarafından karşılanır. 7 günü geçen süre söz konusu oldugunda kargo bedelini tüketici karsılar.

Tüketici siparişini, kargoya verilmeden önceki aşamada iptal edebilir. (532) 2445356 numaralı telefonu arayarak ya da iletişim linkini tıklayarak bir mesaj ile sipariş iptal edilebilir. İptal talebinde tüketicinin sipariş numarası belirtmesi gerekir.

Tüketici satın aldığı ürünü teslim aldığı tarihten itibaren 7 gün içinde iade edebilir. İade edilen ürünlerin, orijinal ambalajı zarar görmemiş / açılmamış olması gerekir. Orijinal ambalajı zarar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmez. Üründe ve ambalajda açılma, bozulma, kırılma, yırtılma, kullanılma ve benzeri durumlarda ve ürünün tüketiciye teslim edildiği hali ile iade edilememesi durumunda, ürün iade alınmaz ve ürün bedeli iade edilmez. Tüketici, niteliği itibarıyle iade edilemeyecek, hızlı bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan mallar söz konusu olduğunda cayma hakkını kullanamaz. Ürün iadesi için; tüketici iletişim linki aracılığıyla mesaj göndererek ve (532) 2445356 numaralı telefondan www.carsipazarvakti.com u arayarak bilgi verir. Ürünü iade edilirken, faturası ile birlikte geri gönderilmesi gerekir. İade durumunda kargo bedeli ürünü satın alan tarafından karşılanır. 
  Alışveriş Sepeti
Alışveriş sepetinize henüz ürün eklememişsiniz.

  Üye Girişi

  Fırsat Ürünü
Breville ORACLE™Tam Otomatik Espresso Makinesi

Fiyatı : 21.240,00 TL KDV Dahil

Company : Evren Paz. Dağ. Rek. Ve Yayın Day. Tük. Mad. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.
End Date : 20.10.2020
URL : http://www.carsipazarvakti.com/
Address :
Telephone : +90 532 244 53 56
Email Contact : info@carsipazarvakti.com
 

The following information has been self-reported by the entity to which it relates for the purpose of assignment of a unique identifier (CUI). The information has not been verified nor has the entity been authenticated, credentialed, verified, or investigated in any way.


Sitemizde kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları firmamıza aittir. Bu sitede yer alan içerikler, firmamızın izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz ve çoğaltılamaz.
Bu sitede, Kolaymağaza™ Profesyonel E Ticaret Sistemi altyapısı kullanılmaktadır.