Aranacak Kelime :  
Süpermarket Saatler Kozmetik Kişisel Bakım Elektronik Oyuncak Kitap, Dergi
  Tüm Reyonlar

  Haber Grubu
Haber grubumuza katılın, tüm yeniliklerimizden ilk siz haberdar olun !

  Popüler Ürünler
Barbie Öğretmen Barbie
Fiyatı : 59,89 TL +KDV
İndirimli : 63,60 TL KDV Dahil
Barbie Öğretmen Barbie
Barbie Moda İkonu Barbie
Fiyatı : 49,89 TL +KDV
İndirimli : 52,98 TL KDV Dahil
Barbie Moda İkonu Barbie
Barbie ve Köpeği Tuvalet Eğitimi
Fiyatı : 59,89 TL +KDV
İndirimli : 63,60 TL KDV Dahil
Barbie ve Köpeği Tuvalet Eğitimi
INTEX AYICIK ŞİŞME ÇOCUK KOLTUĞU IKK68556
Fiyatı : 24,89 TL +KDV
İndirimli : 26,43 TL KDV Dahil
INTEX AYICIK ŞİŞME ÇOCUK KOLTUĞU IKK68556
Virtually Invisible ® 791 speakers
Fiyatı : 2.190,00 TL +KDV
İndirimli : 2.454,99 TL KDV Dahil
Virtually Invisible ® 791 speakers
INTEX KÖPEK ŞİŞME ÇOCUK KOLTUĞU IKK68556
Fiyatı : 24,89 TL +KDV
İndirimli : 26,43 TL KDV Dahil
INTEX KÖPEK ŞİŞME ÇOCUK KOLTUĞU IKK68556
Barbie Büyüleyici Gar ve Kıyafetler
Fiyatı : 79,89 TL +KDV
İndirimli : 84,84 TL KDV Dahil
Barbie Büyüleyici Gar ve Kıyafetler
Shopkins Cicibiciler Moda Oyun Seti Makyaj Masası
Fiyatı : 79,89 TL +KDV
İndirimli : 84,84 TL KDV Dahil
Shopkins Cicibiciler Moda Oyun Seti Makyaj Masası
Barbie ve Renk Değiştiren Köpekçik
Fiyatı : 54,89 TL +KDV
İndirimli : 58,29 TL KDV Dahil
Barbie ve Renk Değiştiren Köpekçik
Barbie Sihirli Dönüşen Prenses
Fiyatı : 29,89 TL +KDV
İndirimli : 31,74 TL KDV Dahil
Barbie Sihirli Dönüşen Prenses

 
  Gizlilik ve Güvenlik

www.carsipazarvakti.com size ait bilgileri (TC kimlik, e-posta, fatura adresi, teslimat adresi vs.) hiçbir sekilde üçüncü kisiler ile paylasmaz.


www.carsipazarvakti.com sitesinde bilgileri verilen ürünler hakkında nakledilenler haricinde buradaki bilgi veya referansların doğruluğu ve tamlığı hakkında doğrudan veya dolaylı olarak garanti vermemektedir. Sitedeki bilgiler sadece hedef kullanıcılara yönelik olup, bu bilgiler başkaları tarafından 3. şahıslara / gruplara dağıtılamaz, kopyalanamaz, iletilemez. Sitede adı geçen tescilli markaların ve metinlerin izinsiz kullanımı yasaktır.


Bütün yayıncılar, bu site ile bunun bağlı olduğu sitelerin içeriğinin erişim ve kullanımının kendi riskleri olduğunu kabul ederler. Bu sitelerin veya bağlı sitelerin oluşmasında çalışmış herhangi bir kişi veya kuruluşun; erişimden, kullanımdan veya kaynak gösteriminden dolayı ortaya çıkabilecek sonuçlardan veya içeriğinde olabilecek hata ve/veya eksiklerden dolayı cezai ve hukuki sorumluluğu olmayacaktır. Buna bağlı sonuçlar nedeniyle, bu sitelerin veya bağlı sitelerin oluşmasında çalışmış herhangi bir kişi veya kuruluş aleyhine maddi ve manevi tazminat talebinde bulunulamaz.


ÇARŞI PAZAR VAKTİ için hazırlanan www.carsipazarvakti.com web sitesi ile içerdiği bilgi ve referanslar sadece bilgi içindir. Hiçbir şekilde kendi başına tedavi yöntemleri uygulanmamalı, mutlaka uzman doktor görüşü doğrultusunda hareket edilmelidir. Herhangi bir kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır.

Kullanıcıların, www.carsipazarvakti.com sitesinin bazı hizmetlerinden yararlanması için toplanan e-posta adresleri, telefon numaraları gibi özel bilgiler hiçbir şekilde başka kuruluşlara verilmeyecek ve e-posta ile pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır. Yine aynı nedenle toplanan kişisel bilgilere kullanıcının onayı olmadan başka bir kişinin erişmesi ve değiştirmesi mümkün değildir. 18 yaşın altındaki kullanıcıların e-posta adreslerini ve kişisel bilgilerini göndermeden önce ebeveynlerinin onayını alması gerekmektedir.


Bu sitede yer alan linkler vasıtasıyla bağlanılan sitelerdeki bilgiler www.carsipazarvakti.com sorumluluğunda değildir.


Tüm yayıncılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar


www.carsipazarvakti.com hem SSL, hem de kredi kart bilgilerinin onaylandigi ilgili bankalarin sundugu güvenlik sistemlerini kullanmaktadir. www.carsipazarvakti.com dan satin alirken kullandiginiz kredi kartiniz bankanin ödeme sistemleri güvencesinde olup, www.carsipazarvakti.com veya üçüncü sahislar kredi karti bilgilerinizi göremez.


www.carsipazarvakti.com, üye ve ziyaretçilerin site ile ilgili tarafimiza ulastirdiklari her türlü istek, öneri ve sorulari içeren bilgiler site performansini ölçmek açisindan saklanmaktadir. Bu bilgiler kisilerin kendilerine yanit vermek disinda herhangi bir amaç için kullanilamaz.


www.carsipazarvakti.com’da yayinlanan hiçbir yazi veya grafik üçüncü kisiler tarafindan izinsiz kullanilamaz. Bu sitede yer alan içerik materyali ya da fonksiyonalite, baska herhangi bir yayin organinda herhangi bir sekilde yayinlanamaz.


Yüzde 100 Güvenlik saglamak amaciyla www.carsipazarvakti.com’da RapidSSL tarafindan saglanan 128 bit SSL güvenlik sertifikasi kullanilmaktadir. Güvenlik sertifikasini görmek için her sayfanin altinda bulunan RapidSSL $10.000 Garanti simgesini tiklayabilirsiniz.


SSL nedir?

SSL, Secure Sockets Layerin bas harflerinden olusan bir kisaltmadir. Kullandiginiz browser ile bagli oldugunuz sitenin web server’i arasinda güvenlikli bilgi alisverisini saglayan bir yöntemdir. Normal bir web sitesinde dolastiginiz ve bilgi girisi yaptiginiz zaman, yaptiginiz islemlerin üçüncü sahislar tarafindan izlenme olasiligi vardir. Giris yaptiginiz kisisel bilgilerinize, kredi karti numaraniza ve sizin için önemli ve gizli kalmasi gereken diger bilgilere, teknolojik açidan son derece geliskin olanaklara sahip diger kullanicilar tarafindan ulasilmasi ve bunlarin isteginiz disinda kullanilmasi olanaksiz degildir. SSL güvenlik sistemi, bu tür istenmeyen durumlari önlemek için gelistirilmis bir sifreleme yöntemidir. SSL güvenlik alaninda gönderdiginiz bilgiler, çok siradan görünen, fakat çözülmesi gerçekte imkansiz olan bir kodlama sistemiyle sifrelenir. Girdiginiz bilgiler önce sifrelenmis ve diger kisiler tarafindan okunmasi imkansiz bir bilgiye dönüstürülür. Bu bilgi ancak diger uçtaki web server tarafindan çözülüp anlamli bir bilgi haline getirilebilir. Bu yetki uluslararasi güvence altindadir. SSL özel ve kamusal kullanim için anahtarlar içeren patentli bir algoritma kullanir. Server browsera onun mesajlari sifrelemesini saglayan kendi kamusal anahtarini gönderir. Burada en ilginç nokta ise, bu kamusal anahtarin sifrelemekte kullanilmasina ragmen, bu sifreleri çözememesidir. Sadece serverdaki özel anahtar sifre çözme islemini gerçeklestirme yetkisine sahiptir. Bu arada, browser da bu bilgiler için farkli dogrultulara giden kendi özel/kamusal anahtarini yaratir. SSL güvenlik alaninin bu özellikleri sayesinde, herhangi bir kimse kamusal anahtara ulassa ya da bir sekilde isleme "sizma" sansini yakalamis olsa bile, asla sifreyi çözerek dogru bilgilere ulasamayacaktir. SSL güvenlik alani sayesinde, girmis oldugunuz sitenin "gerçekten girmek istediginiz site" oldugundan da emin olabilirsiniz. Bir üçüncü kisi, girmek istediginiz sitenin özel anahtarina bir sekilde ulasmis ve yanlis bir kamusal anahtar üzerinden siteye erisim çabalarini yönlendirmis olabilir. SSL, web gezginlerinin ve sitelerinin kimliklerini tescil etmek gibi bir isleve de sahiptir. Sonuç olarak SSL kullanan bir sitede verilerin güvenli bir sekilde aktarildigindan tamamiyla emin olabilirsiniz. Ayrica verilerin güvenligi her bir alisveris basina 10.000 USD karsiligi sigorta altindadir.


SSL kullanildigi sayfalarda browserinizin alt çubugunda bir RapidSSL simgesi göreceksiniz.


Dikkat: Siparislerinizle ilgili olarak göndereceginiz e-postalarda asla kredi karti numaranizi ve diger kisisel bilgilerinizi yazmayiniz. E-postalarda yer alan bilgilerin üçüncü sahislar tarafindan görülme olasiligi bulunmaktadir. www.carsipazarvakti.com, e-postalarda aktarilan bilgilerin güvenligini hiçbir kosulda garanti edemez 
  Alışveriş Sepeti
Alışveriş sepetinize henüz ürün eklememişsiniz.

  Üye Girişi

  Fırsat Ürünü
FS-01 rafüstü hoparlör ayakları

Fiyatı : 591,85 TL KDV Dahil

Company : Evren Paz. Dağ. Rek. Ve Yayın Day. Tük. Mad. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.
End Date : 20.10.2020
URL : http://www.carsipazarvakti.com/
Address :
Telephone : +90 532 244 53 56
Email Contact : info@carsipazarvakti.com
 

The following information has been self-reported by the entity to which it relates for the purpose of assignment of a unique identifier (CUI). The information has not been verified nor has the entity been authenticated, credentialed, verified, or investigated in any way.


Sitemizde kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları firmamıza aittir. Bu sitede yer alan içerikler, firmamızın izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz ve çoğaltılamaz.
Bu sitede, Kolaymağaza™ Profesyonel E Ticaret Sistemi altyapısı kullanılmaktadır.